Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Vyberte typ:NabídkaPoptávkaVše
Ostatní bazar | Inzerce pro školy

Střední průmyslová škola Třebíč

Sháním učebnice pro Technické lyceum

Pro editaci inzerátu musíte být přihlášen nebo zadat heslo pro editaci:

Heslo:

Topování inzerátu

Zašlete SMS ve tvaru TOP 4965829 na číslo 9078950 pro TOPování na 7 dní. Cena PR SMS je 50 Kč. Zaslané SMS se sčítají.

Zvýraznění inzerátu

Zašlete SMS ve tvaru INZ 4965829 na číslo 9078979 pro zvýraznění na 10 dní. Cena PR SMS je 79 Kč. Zaslané SMS se sčítají.

Služby lze kombinovat. Každá SMS navyšuje dobu o uvedenou platnost. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Po přijetí potvrzovací zprávy je služba aktivována ihned. Službu PR SMS provozuje MobilBonus s.r.o., infolinka 777717535 (po-pá 08-16h), help@mobilbonus.cz, www.mobilbonus.cz, www.premiumservices.cz. Kontakt na provozovatele serveru:

V případě smazání inzerátu NEVOLEJTE, ale pište na email:

Jedná se o tyto učebnice : ČJ - Polášková T. - LITERATURA - přehled středoškolského učiva - Mašková, D: Český jazyk přehled středoškolského učiva D - Čapek, V. - Pátek, J. Dějepis pro střední odborné školy AJ - Tech Talk Pre-intermediate - Student´s book - New headway pre-intermediate - Student´s book (4. edice) RJ - Raduga po-novomu 1 - učebnice /A1/ - Raduga nově - Raduga po-novomu 1 - pracovní sešit s přílohou MA - Hudcová, Kubičíková: Sbírka úloh z matematiky pro SOU a SOŠ a nástavbové studium - Mikulčák, Charvát: Tabulky a vzorce pro střední školu - Janeček: Sbírka úloh z matematiky pro střední školy - výrazy, rovnice, nerovnice a jejich soustavy - Krupka, Polický, Škaroupková: Matematika pro SŠ 1. díl Základní poznatky (učebnice) - Krupka, Polický, Škaroupková: Matematika pro SŠ 1. díl Základní poznatky (pracovní sešit) - Petáková: Matematika - příprava k maturitě a na VŠ F - Lepil a kol.: přehled středoškolské fyziky - Svoboda a kol.: Přehled středoškolské fyziky CH - Flemr, Dušek: Chemie I pro gymnázia (obecná a anorgan. ) B - Kubišta: Obecná biologie - Šlégl, Kislinger, Láníková:Ekologie a ochrana ŽP pro gymnázia TK - Kletka, Fořt: Technické kreslení

Místo: 67401 Třebíč 1
Jméno: Vojtěch Vyskočil
Telefon: 739880483

ID inzerátu: 4965829 | Vloženo: 8.6.20160 Kč
Sponzorované odkazy:
Poslat dotaz inzerentovi
Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz:
Potvrzovací kód:
(prosím opište)